До стелі цін на нафту та санкцій проти росії приєдналися ще 8 країн Європи

Ще вісім країн Європи приєдналися до санкцій проти РФ, зокрема – запровадили стелю цін на російську нафту. Про це 23 січня повідомляється на сторінці Ради ЄС.

"Рада продовжує дію чинних обмежувальних заходів до 15 березня 2023 року та вносить поправки до списку осіб та організацій, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи", - повідомили представники Ради.

Також у Раді ЄС повідомили, що це рішення підтримали Північна Македонія, Чорногорія, Албанія, Україна, а також Боснія та Герцеговина. Додатково до обмежень проти РФ приєдналися країни Європейської асоціації вільної торгівлі – Ісландія, Ліхтенштейн та Норвегія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Євросоюзі планують запровадити десятий пакет санкцій проти росії до 24 лютого.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті