До окупованого Маріуполя прибули 11 екіпажів поліцейських з Петербургу для "зачистки диверсантів"

До тимчасово оупованоо Маріуполя прибули загони російської поліції із Санкт-Петербургу для "пошуку партизан та диверстантів". Про це повідомив у Телеграм радник мера Маріуполя Петро Андрющенко 2 березня. 

"В Маріуполі триває велика зачистка. В місто приїхало на посилення 11 екапажів поліцаїв з Санкт-Петербургу. Вони посилили підрозділ Росгвардії, які в свою чергу було віддано в підпорядкування ФСБ.  Всі шукають партизанів та дівергентів. До виборів треба звітувати. Зворотня сторона “палочной” системи звітності. Тому, будуть трусити все місто. Виворачувати та знімати постановочні роліки", - написав Андрющенко. 

Нагадаємо, напередодні у Маріуполі пролунали вибухи, у тому числі на території меткомбинату. 

Як повідомлялося, у Маріуполі з'явилася велика кількість російських військових азійської зовнішності. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті