До окупованого Маріуполя прибули 11 екіпажів поліцейських з Петербургу для "зачистки диверсантів"

До тимчасово оупованоо Маріуполя прибули загони російської поліції із Санкт-Петербургу для "пошуку партизан та диверстантів". Про це повідомив у Телеграм радник мера Маріуполя Петро Андрющенко 2 березня. 

"В Маріуполі триває велика зачистка. В місто приїхало на посилення 11 екапажів поліцаїв з Санкт-Петербургу. Вони посилили підрозділ Росгвардії, які в свою чергу було віддано в підпорядкування ФСБ.  Всі шукають партизанів та дівергентів. До виборів треба звітувати. Зворотня сторона “палочной” системи звітності. Тому, будуть трусити все місто. Виворачувати та знімати постановочні роліки", - написав Андрющенко. 

Нагадаємо, напередодні у Маріуполі пролунали вибухи, у тому числі на території меткомбинату. 

Як повідомлялося, у Маріуполі з'явилася велика кількість російських військових азійської зовнішності. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті