До Києва обговорити питання відновлення України прибув віце-канцлер Німеччини

В Україну прибув віце-канцлер Німеччини Роберт Хабек для обговорення питань відновлення України. Про це повідомляє DW Главное.

Зазначається, що Роберт Хабек, який також обіймає посаду міністра економіки ФРН, прибув до Києва вранці 3 квітня з неанонсованим візитом. Метою поїздки стане обговорення питань відновлення України та співробітництва у галузі енергетики.

За словами віце-канцлера, його поїздка має стати знаком того, що в Німеччині вірять у перемогу та відновлення України, що на користь Європи не лише підтримати країну у скрутній ситуації, а й зробити її економічно сильним партнером у майбутньому, - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, Німеччина зможе значно збільшити витрати на підтримку України після того, як бюджетний комітет Бундестагу 29 березня схвалив виділення додатково 12 мільярдів євро на підтримку України на період до 2032 року.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті