До кінця року Велика Британія планує навчити понад 30 тисяч українських військових

Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс заявив, що до кінця цього року Велика Британія планує навчити понад 30 тисяч українських військових. Про це Мартін Гарріс сказав в інтерв'ю Суспільному.

За його словами, до цих 30 тисяч входять військові різних спеціальностей, зокрема й пілоти. Гарріс також додав, що навчання триватимуть і в наступному році.

"Перші пілоти приїхали на навчання до Великобританії місяць тому. Зараз тренування в процесі. І це на фоні дуже великої програми тренування українських військових у Великобританії. Ще до повномасштабного вторгнення ми мали дуже потужну програму. Думаю, що понад 20 тисяч солдатів були в програмі Operation Orbital до повномасштабного вторгнення. А зараз це ще більше. До кінця поточного року ми плануємо завершити курс навчання для понад 30 тисяч українських солдатів" — розповів дипломат.

Мартін Гарріс зазначив, що і самі британці навчаються від українських бійців.

"Я сам відвідав тренування у Великій Британії, до призначення на посаду посла в Україні. І для мене це було дуже цікаво, тому що там я спілкувався з людьми та вони сказали, що вони дуже багато навчаються. Це британські солдати сказали. Що вони отримали дуже корисний досвід від українських військових. І я думаю, що це свідчить про те, що зараз ми маємо дуже потужне партнерство між нашими військовими", — сказав Гарріс. 

Як повідомлялося раніше, британські військові вперше прибудуть до України, щоб навчати українських колег на суші й на воді, не залучаючи бази країн НАТО. 

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті