До Бахмуту замість "вагнерівців" заходять російські десантники – Череватий

До Бахмуту на заміну "вагнерівцям" заходять повітряно-десантні війська РФ та мотострілецькі підрозділи. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

"Так, там відбуваються ротаційні заходи через насамперед великі втрати злочинного угруповання "Вагнер". Вони змушені це робити. Заходять підрозділи повітряно-десантних військ окупанта і мотострілецькі підрозділи. Ми знаємо їхні найменування, знаємо їхніх командирів і бойовий потенціал", – сказав він.

Також Череватий повідомив, що "всі ці підрозділи вже брали участь у війні та всі вони зазнавали значних втрат", тому вони були доукомплектовані нещодавно мобілізованими.

"Здебільшого це вже другий-третій склад їхнього особового складу", – сказав Череватий.

За його словами, на Бахмутському напрямку армія РФ не припиняє ураження позицій ЗСУ – "за цю добу різними видами озброєння ворог завдав 373 удари, шість авіанальотів на позиції українських захисників".

"Ми відповідали вогневим ураженням в ході якого було вбито 155 окупантів , 116 зазнали поранень", – повідомив Череватий.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що замість "вагнерівців" у передмістя Бахмуту заходить регулярна армія РФ. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті