До Бахмуту замість "вагнерівців" заходять російські десантники – Череватий

До Бахмуту на заміну "вагнерівцям" заходять повітряно-десантні війська РФ та мотострілецькі підрозділи. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

"Так, там відбуваються ротаційні заходи через насамперед великі втрати злочинного угруповання "Вагнер". Вони змушені це робити. Заходять підрозділи повітряно-десантних військ окупанта і мотострілецькі підрозділи. Ми знаємо їхні найменування, знаємо їхніх командирів і бойовий потенціал", – сказав він.

Також Череватий повідомив, що "всі ці підрозділи вже брали участь у війні та всі вони зазнавали значних втрат", тому вони були доукомплектовані нещодавно мобілізованими.

"Здебільшого це вже другий-третій склад їхнього особового складу", – сказав Череватий.

За його словами, на Бахмутському напрямку армія РФ не припиняє ураження позицій ЗСУ – "за цю добу різними видами озброєння ворог завдав 373 удари, шість авіанальотів на позиції українських захисників".

"Ми відповідали вогневим ураженням в ході якого було вбито 155 окупантів , 116 зазнали поранень", – повідомив Череватий.

Нагадаємо, заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що замість "вагнерівців" у передмістя Бахмуту заходить регулярна армія РФ. 

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті