До 15 років засуджено "прокурорку" зі Станиці Луганської, яку звільнили з правоохоронних органів України за негативних обставин

До максимального терміну позбавлення волі - 15 років - засуджено окупаційну "прокурорку" зі Станиці Луганської на Луганщині, яку перед повномасштабним російським вторгненням звільнили з правоохоронних органів України за негативних обставин. Про це повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк у facebook 24 травня.

"Завдяки доказовій базі СБУ, до максимального терміну позбавлення волі заочно засуджено зрадницю, яка співпрацює з ворогом в окупаційній "прокуратурі" на Луганщині", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до великої війни мешканка Щастинського району кілька років працювала у правоохоронних органах, однак у 2021 році була звільнена за негативними обставинами. Одразу після окупації Станиці Луганської фігурантка пішла служити ворогу. Вона склала присягу на вірність агресору і вже у березні 2022 року була призначена "помічником прокурора" у так званій "прокуратурі Станично-Луганського району ЛНР". 

У ході досудового розслідування її колабораційну діяльність повністю доведено. Суд визнав правопорушницю винною за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України та засудив до 15 років тюрми з конфіскацією усього майна. Наразі колаборантка перебуває у розшуку. Строк відбування покарання рахуватиметься з дати її затримання. 

Раніше повідомлялось, що старобільський колаборант від медицини, який годував і розселяв у лікарні окупантів, отримав заочно 10 років ув'язнення.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті