"ДНР" не росія: "мобіки" з Татарстану скаржаться, що "командування республіки" відправляє їх на штурм майже без зброї

Мобілізовані з Татарстану стверджують, що "командування ДНР" відправляє їх на штурм без озброєння та підготовки. Відповідне відео розмістив телеграм-канал "Обережно, новини".

За словами військових 1231 полку, командування передало їх у підпорядкування "армії ДНР", яке використовує їх як витратний матеріал. Нове керівництво відібрало у чоловіків всю техніку та речі першої необхідності, а нещодавно відправило їх на штурм — без підготовки, медикаментів та з чотирма магазинами. Там мобілізовані потрапили під удари артилерії, мінометів та кулеметний вогонь, при цьому командування не дало їм жодної підтримки.

“Там уже поклали два батальйони і їх звідти не дістати. Ми вже четверте поповнення, яке сюди приїхало, і ніхто звідти ще не повернувся — або 200-те, або 300-те. Ми бачили братські могили, що там лежать. Їх ніхто не забирає, вони лежать по півроку”, - кажуть чоловіки.

Родичі мобіків вже зверталися до різних органів, але там їм дають лише відписки: кажуть, що "ДНР - не Росія, а окремий підрозділ".

Самі військовослужбовці кажуть, що не відмовники і хочуть служити, але командири дають їм лише “злочинні накази”, яким де вони збираються підкорятися.

Нагадаємо, раніше глава Туви (РФ) Владислав Ховалиг попросив так званого "голову уряду ДНР" Віталія Хоценка розібратися, чому на окупованій території Донецької області місцеві силовики знущаються з мобілізованих тувинців

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті