"ДНР" не росія: "мобіки" з Татарстану скаржаться, що "командування республіки" відправляє їх на штурм майже без зброї

Мобілізовані з Татарстану стверджують, що "командування ДНР" відправляє їх на штурм без озброєння та підготовки. Відповідне відео розмістив телеграм-канал "Обережно, новини".

За словами військових 1231 полку, командування передало їх у підпорядкування "армії ДНР", яке використовує їх як витратний матеріал. Нове керівництво відібрало у чоловіків всю техніку та речі першої необхідності, а нещодавно відправило їх на штурм — без підготовки, медикаментів та з чотирма магазинами. Там мобілізовані потрапили під удари артилерії, мінометів та кулеметний вогонь, при цьому командування не дало їм жодної підтримки.

“Там уже поклали два батальйони і їх звідти не дістати. Ми вже четверте поповнення, яке сюди приїхало, і ніхто звідти ще не повернувся — або 200-те, або 300-те. Ми бачили братські могили, що там лежать. Їх ніхто не забирає, вони лежать по півроку”, - кажуть чоловіки.

Родичі мобіків вже зверталися до різних органів, але там їм дають лише відписки: кажуть, що "ДНР - не Росія, а окремий підрозділ".

Самі військовослужбовці кажуть, що не відмовники і хочуть служити, але командири дають їм лише “злочинні накази”, яким де вони збираються підкорятися.

Нагадаємо, раніше глава Туви (РФ) Владислав Ховалиг попросив так званого "голову уряду ДНР" Віталія Хоценка розібратися, чому на окупованій території Донецької області місцеві силовики знущаються з мобілізованих тувинців

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті