Для ЗСУ на фронт відправили майже 2 тисячі безпілотників зі штучним інтелектом

"Армія дронів" відправила на фронт майже 2 тисячі безпілотників зі штучним інтелектом, які можуть проводити розвідку та корегувати артилерію. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 6 жовтня.

"Autel EVO MAX 4T закуплено за кошти державної програми Армія дронів. Вони допоможуть безпечно проводити розвідку, коригувати артилерію та знаходити навіть добре замасковані об’єкти росіян завдяки ШІ", - зазначив Федоров.

Також міністр повідомив, що штучний інтелект "пташок" автоматично визначає різні типи цілей, відстежує їх на великій висоті і передає дані.

"Далі працюють ударні коптери та артилерія", - додав Федоров.

Як повідомлялось раніше, для ЗСУ розробили плащ-невидимку, який може маскувати від тепловізорів та дронів.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті