Для ЗСУ розробили плащ-невидимку, який може маскувати від тепловізорів та дронів

Плащ-невидимку для маскування військових ЗСУ від російських тепловізорів та дронів розробили українці через координаційну платформу "Brave1". Про це 4 жовтня повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров.

"Плащ блокує випромінювання тепла та робить бійців непомітними для ворога. Наприклад, наших снайперів або групи CCO, які виконують бойові завдання", - написав Федоров.

Він зазначив, що розробка вагою до 2,5 кг компактна та легка. Має високу захищеність від дощу та мокрого снігу. Також плащ не горить і захищає від високих температур.

На відео показано готовий зразок, який пройшов успішні випробування в польових умовах.

Як повідомлялося, Федоров показав, як секретна розробка знищила за вечір техніку окупантів на $7 мільйонів.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті