Для забезпечення енергостійкості Харкова Світовий банк виділив 47 млн, а Європейський банк реконструкції та розвитку - 25 млн євро

Для забезпечення енергостійкості Харкова Світовий банк виділив грант у розмірі 47 млн, а Європейський банк реконструкції та розвитку - кредит у 25 млн євро. Про це було оголошено у Берліні 12 червня на Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024), - повідомив у Телеграм мер Харкова Ігор Терехов.

"Про Харків зараз говорить уся Європа. Ми заслужили повагу та довіру світової спільноти, і нас бачать такими, якими ми є - чесними та відкритими, активними та надійними. Інвестори прагнуть прозорої співпраці - і знаходять її в нас. Саме тому, незважаючи на складну воєнну ситуацію, вони йдуть до Харкова, вкладають кошти у його відновлення і розбудову. На конференції URC24 наше місто отримало значну фінансову підтримку для придбання когенераційних установок. Світовий банк виділив грант у розмірі 47 млн євро, а Європейський банк реконструкції та розвитку - кредит у 25 млн євро для забезпечення енергостійкості Харкова", - повідомив Терехов.

Він підкреслив, що реалізація усіх міжнародних проєктів, розпочатих у місті до чи під час війни, продовжується.

"Це і будівництво метро, ​​і закупівля нового громадського транспорту, і розробка Генплану, який фактично визначить шлях розвитку Харкова на наступне століття", - зазначив мер Харкова.

Як повідомлялося, Німеччина відправила нову партію допомоги українським енергетикам.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті