Для ВПО з Луганщини, які мешкають на Закарпатті, надійшла гуманітарна допомога (форма для реєстрації)

Для переселенців з Луганської області, які мешкають на Закарпатті і зареєстровані в Старобільському гуманітарному хабі у Сваляві, надійшла гуманітарна допомога від благодійників. Про це "ОстроВу" повідомила очільниця ГО "ЦСР "Дієва громада" Оксана Очкурова 26 жовтня.

"Зараз у нас є гуманітарні продуктові набори для родин з дітьми, які проживають у Сваляві та навколишніх селах", - повідомила Очкурова. 

За її словами, для отримання допомоги ВПО мають зареєструватись у хабі або основини свої дані - якщо вже є зареєстрованими. Зробити це можна через анкету, опубліковану в Телеграм-каналі "Дієвої громади" 25 жовтня. У першу чергу оновити дані запрошують родини ВПО з Луганської області з дітьми до 18 років.

Зазнавається, що після оновлення даних переселенцям перетелефонують із хаба. Видача гуманітарної допомоги буде проводитися у приміщенні Старобільського гуманітарного хабу (м. Свалява, вул. Чорновола, 3).

Уточнюється, що саме ця допомога надається в рамках реалізації проєкту "Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні шляхом надання безпечних притулків, забезпечення продуктами харчування та непродовольчими товарами, а також психосоціальної підтримки". Проєкт реалізує благодійний фонд "Комітет медичної допомоги в Закарпатті за підтримки "terre des hommes Deutschland e.V." за фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. У той де час, незалежно від зазначеного проєкту, в Старобільському гуманітарному хабі і Сваляві регулярно надається гуманітарна допомога кільком категоріям ВПО із Луганської області. Це жінки та чоловіки віком старше 65 років, багатодітні родини, люди з інвалідністю, а також родини, які вперше звертаються хабу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 066-065-81-25.

Раніше повідомлялось, що при гуманітарних хабах Старобільської РВА відкрились Центри підтримки сім’ї, де працюють переселенки - колишні клієнтки хабів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті