Для розмінування території України знадобиться не менше 10 років - Міноборони Великобританії

Розмінування території України може зайняти 10 років. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Великобританії, опублікованому вранці 17 квітня.

Британські екпсперти зазначають, що на деокупованих територіях Харківської та Херсонської області щоденно фіксуються випадки підриву мирного населення на вибухових предметах. За їх оцінками, для того, аби повністю розмінувати територію України, фахівцям знадобиться не менше 10 років.

Водночас, ДСНС України повідомляє, що від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів 24 лютого минулого року, було знешкоджено 345 461 одиницю вибухонебезпечних предметів. Над цим працювали 51 054 піротехніки.

Як повідомлялося раніше, у Херсонській області мирний житель підірвався на ворожій міні

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті