Для роботи після деокупації Новопсковська громада Луганщини вже формує команду в КП, можна звертатись за телефоном

Керівництво Новопсковської селищної громади Луганської області, яка наразі перебуває під окупацією, вже формує команду, яка почте відбудовувати інфраструктуру населених пунктів після деокупації. Про це повідомив голова Новопсковської селищної військової адміністрації Микола Старцев 1 лютого, йдеться на сторінці адміністрації у Facebook.

"Ми вже зараз формуємо команду в комунальне підприємство "Новопсковжитло" (електрики, електрозварювальники, водії, вантажники, слюсарі систем водопостачання та водовідведення, працівники з благоустрою тощо)", – сказав Старцев.

Уточнюється, що пропозиція стосується чоловіків Новопсковської громади, які знаходитеся на підконтрольній Україні території або за кордоном України і готові одразу після деокупації громади повернутися додому.

Підкреслюється, що працевлаштування буде офіційним.

Щодо деталей можна в робочий час звертатись до Костянтина Дерев'янка, чинного керівника комунального підприємства, за телефоном +380950452450.

Уточнюється, що підприємство зараз перебуває на простої, а керівник знаходиться на підконтрольній Україні території.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Новопсковської громади Луганщині можуть отримати соціальне житло, заповнивши гугл-форму до 15 лютого.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті