Для роботи після деокупації Новопсковська громада Луганщини вже формує команду в КП, можна звертатись за телефоном

Керівництво Новопсковської селищної громади Луганської області, яка наразі перебуває під окупацією, вже формує команду, яка почте відбудовувати інфраструктуру населених пунктів після деокупації. Про це повідомив голова Новопсковської селищної військової адміністрації Микола Старцев 1 лютого, йдеться на сторінці адміністрації у Facebook.

"Ми вже зараз формуємо команду в комунальне підприємство "Новопсковжитло" (електрики, електрозварювальники, водії, вантажники, слюсарі систем водопостачання та водовідведення, працівники з благоустрою тощо)", – сказав Старцев.

Уточнюється, що пропозиція стосується чоловіків Новопсковської громади, які знаходитеся на підконтрольній Україні території або за кордоном України і готові одразу після деокупації громади повернутися додому.

Підкреслюється, що працевлаштування буде офіційним.

Щодо деталей можна в робочий час звертатись до Костянтина Дерев'янка, чинного керівника комунального підприємства, за телефоном +380950452450.

Уточнюється, що підприємство зараз перебуває на простої, а керівник знаходиться на підконтрольній Україні території.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Новопсковської громади Луганщині можуть отримати соціальне житло, заповнивши гугл-форму до 15 лютого.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті