Для ракетних ударів по Україні РФ почала використовувати військовий аеродром "Совєтський" у Воркуті

РФ почала використовувати для ракетних ударів по Україні військовий аеродром "Совєтський" у місті Воркута. Про це повідомив "Оперативний ЗСУ" 18 вересня.

"Там розмістили кілька Ту-95. Для атаки у ніч на 18 вересня саме звідти злетіло 2 бомбардувальники", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що база розташована за 2,4 тисячі км від кордону з Україною. Від неї до зони пусків біля Каспійського моря потрібно летіти 3,5 год.

"Бо бояться атак БПЛА", – підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Курську область РФ атакували БПЛА.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті