Для підвищення народжуваності росіянам радять не займатися сексом до "штампа в паспорті", носити "футболки цноти" і "кільця цнотливості"

Для підвищення народжуваності росіянам радять не займатися сексом до "штампа в паспорті"," носити "футболки цноти" і "кільця цнотливості". Такі рекомендації обговорювалися під час VII Міжнародного Гіппократівського медичного форуму, - пишуть російські ЗМІ.

Зазначають, що присутні в Москві "депутати, священики і лікарі обговорили, що конкретно потрібно зробити, щоб підвищити репродуктивний потенціал нації". 

Учасники форуму з'ясували, що ключовим фактором репродуктивного здоров'я може стати цнотливість. В ідеалі юні росіяни та росіянки мають зберегти свою цноту до весілля, як це робили їхні пращури, а відтак не мали проблем ні із захворюваннями, що передаються статевим шляхом, ні із зачаттям, ні з виношуванням. 

"Розлучатися з цнотою слід тільки після печатки в паспорті, розуміючи, навіщо і для чого це робиш. І відразу після цього заводити велику багатодітну сім'ю, про яку якраз говорив у своєму посланні президент", - такі рекомендації звучали на форумі.

Священик із Виборга Ігор Аксьонов запропонував розповсюдити в підлітковому середовищі "футболки цноти" з відповідною символікою, наприклад, із написом "Я чекаю на своє справжнє кохання", а також кулони та каблучки цнотливості.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті