Для підвищення народжуваності росіянам радять не займатися сексом до "штампа в паспорті", носити "футболки цноти" і "кільця цнотливості"

Для підвищення народжуваності росіянам радять не займатися сексом до "штампа в паспорті"," носити "футболки цноти" і "кільця цнотливості". Такі рекомендації обговорювалися під час VII Міжнародного Гіппократівського медичного форуму, - пишуть російські ЗМІ.

Зазначають, що присутні в Москві "депутати, священики і лікарі обговорили, що конкретно потрібно зробити, щоб підвищити репродуктивний потенціал нації". 

Учасники форуму з'ясували, що ключовим фактором репродуктивного здоров'я може стати цнотливість. В ідеалі юні росіяни та росіянки мають зберегти свою цноту до весілля, як це робили їхні пращури, а відтак не мали проблем ні із захворюваннями, що передаються статевим шляхом, ні із зачаттям, ні з виношуванням. 

"Розлучатися з цнотою слід тільки після печатки в паспорті, розуміючи, навіщо і для чого це робиш. І відразу після цього заводити велику багатодітну сім'ю, про яку якраз говорив у своєму посланні президент", - такі рекомендації звучали на форумі.

Священик із Виборга Ігор Аксьонов запропонував розповсюдити в підлітковому середовищі "футболки цноти" з відповідною символікою, наприклад, із написом "Я чекаю на своє справжнє кохання", а також кулони та каблучки цнотливості.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті