Для переселенців з Донеччини запустили чат-бот "Єдине вікно: помічник ВПО"

Актуальна інформація про житло, гуманітарну допомогу, пошук роботи, соціальні послуги та багато іншого тепер доступні у новому чат-боті, - повідомляє Донецька ОВА.

"Створений фахівцями Донецького обласного центру зайнятості онлайн-помічник допоможе переселенцям, які шукають тимчасове житло, потребують гуманітарної підтримки або бажають отримати консультацію з працевлаштування", - зазначили в Донецькій ОВА.

Чат-бот «Єдине вікно: помічник ВПО» у Telegram.

Як повідомляли раніше, всі дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї Покровської громади евакуйовані до безпечних регіонів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Всі статті