Для переселенців з Луганщини в Києві безкоштовно організують медичний огляд вузькими спеціалістами (контакти)

У столиці України для переселенців з Луганської області організують безкоштовний медичний огляд вузькими спеціалістами з 18 листопада по 1 грудня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 17 листопада.

"Для переселенців з Луганської області у столиці буде організовано безкоштовну медичну підтримку", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що це буде:

- огляд сімейним лікарем,

- огляд лікарем-гінекологом,

- гінекологічне УЗД,

- ЕКГ.

Підкреслюється, що огляд проводитимуть кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом за адресою: Київ, вулиця Миколи Ушакова, 8А (станція метро "Житомирська").

Уточнюється, що медичну допомогу надаватимуть з 18 листопада по 1 грудня.

Відвідування лікарів відбуватиметься за попереднім записом, телефони для запису: +380 99 515 28 45; +380 50 565 58 06.

Раніше повідомлялось, що у рубіжанській лікарні в Дніпрі ВПО з Луганщини можуть безкоштовно отримати інсулін.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті