Для мирних жителів просто пекло! Російські окупанти показали, як методично артвогнем знищують житлові квартали Бахмута

Російські окупанти показали, як методично артилеристським вогнем знищують житлові квартали Бахмута. Жорстокість ЗС РФ чітко видно на викладеному у сепаратистському сегменті соціальних мереж відео.

Розриви снарядів спостерігаються практично у всьому місті.

Використання тактики "випаленої землі" окупанти пояснюють тим, що нібито "нацисти" сховалися у житлових будинках. "Нашим хлопцям доводиться викурювати нацистів із житлових будинків артилерією", - пишуть автори відео

"Навіть не віриться, що в цьому зруйнованому місті все ще залишаються мирні люди. Для них там просто пекло. Але іншого шляху немає...", - не залишають вони мирним жителям Бахмута жодної надії на милосердя.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті