Для мирних жителів просто пекло! Російські окупанти показали, як методично артвогнем знищують житлові квартали Бахмута

Російські окупанти показали, як методично артилеристським вогнем знищують житлові квартали Бахмута. Жорстокість ЗС РФ чітко видно на викладеному у сепаратистському сегменті соціальних мереж відео.

Розриви снарядів спостерігаються практично у всьому місті.

Використання тактики "випаленої землі" окупанти пояснюють тим, що нібито "нацисти" сховалися у житлових будинках. "Нашим хлопцям доводиться викурювати нацистів із житлових будинків артилерією", - пишуть автори відео

"Навіть не віриться, що в цьому зруйнованому місті все ще залишаються мирні люди. Для них там просто пекло. Але іншого шляху немає...", - не залишають вони мирним жителям Бахмута жодної надії на милосердя.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті