Для боротьби з українськими партизанами рашисти привезли дагестанський ОМОН на окуповані території Запорізької області

Щоб боротися з українськими партизанами на окупованій території Запорізької області, росіяни привезли туди дагестанський ОМОН. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 31 травня.

"На тимчасово окуповані території Запорізької області прибула група бойовиків "загону поліції особливого призначення" (ОМОН) з республіки Дагестан, РФ", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що окупанти планують використати їх у якості кістяка для створення підрозділу ОМОН на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Раніше повідомлялось, що після вдалого замаху на "голову МВС ЛНР" Корнета окупанти на Луганщині шукають партизанів.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті