Дія "зернової ініціативи" продовжена ще на 120 днів - Кубраков

Тристороння угода між Україною, Туреччиною та росією щодо "зернової ініціативи" пролонгована ще на 120 днів. Про це у своєму Twitter повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

"Угода щодо Чорноморської зернової ініціативи продовжена на 120 днів. Вдячні Антоніо Гутеррішу, ООН, президенту Ердогану, міністру Хулусі Акару та всім нашим партнерам за дотримання домовленостей. Завдяки спільним зусиллям на світові ринки поставлено 25 млн тонн українського зерна", — зазначив він.

Раніше Кубраков заявляв, що Україна наполягає на продовженні угоди, дія якої добігає кінця 18 березня, на 120-денний термін. Натомість росія хотіла продовжити угоду лише на 60 днів.

Як повідомлялося, 22 липня 2022 року у Стамбулі Україна, Туреччина та ООН підписали угоду про розблокування портів та вивезення українського зерна. Таку ж угоду підписала росія.

29 жовтня 2022 року РФ заявила, що припиняє участь у "зерновій угоді" підписаній Україною, Росією, Туреччиною та ООН у Стамбулі, яка передбачає розблокування українських портів. Причина — нібито атака кораблів Чорноморського Флоту 29 жовтня вранці. 2 листопада РФ відновила свою участь у "зерновій угоді". 17 листопада угоду продовжили на чотири місяці.

Статті

Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Країна
17.03.2023
18:20

Мобілізація в Україні: оптимізація на старті, але без "Дії"

Коли все це розкрилося і всі почали про це писати, складно ігнорувати тему. Наскільки нам відомо, в Офісі президента розлютилися, коли скандал з артистами сплив назовні. Ну добре, ми зараз щось там посилимо, щось візьмемо під контроль, але все це...
Всі статті