"Дія" почала приймати заявки на кошти для ремонту пошкодженого війною житла

Послуга “єВідновлення” для отримання коштів на ремонт пошкодженого війною житла стала доступна у застосунку “Дія”. Про це 10 травня повідомляє Мінцифри.

"Відтепер українці, чиї домівки постраждали через бойові дії, можуть подати заяву в "Дії" та отримати кошти на ремонт за програмою єВідновлення. Максимальна сума — 200 тис.грн. Послуга доступна, якщо житло підлягає відновленню і не було повністю відремонтоване", - наголошують у відомстві. 

Це стосується квартир, приватних будинків та інших житлових приміщень, наприклад кімнат в гуртожитку.  Пріоритет надаватиметься учасникам бойових дій, мобілізованим, сім’ям загиблих військових, людям з інвалідністю І та ІІ груп і багатодітним родинам.

Щоб отримати допомогу необхідно повідомити про пошкоджене майно у застосунку "Дія", відкрити спеціалізований рахунок "єВідновлення" в одному з банків-учасників програми, заповнити заяву на допомогу в застосунку та відправити запит в оборобку.

Після цього місцева влада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації. Кошти можна витратити на будівельні матеріали чи послуги підрядників-учасників програми протягом 12 місяців з дня отримання. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті