Дівчинка, яка втратила обидві ноги під час обстрілу вокзалу в Краматорську, взяла участь у півмарафоні у Львові

У Львові сьогодні відбувся півмарафон з дистанцією «Миля Незламності», учаниками якої стали герої-захисники та незламні українці, серед яких 12-ти річна Яна Степаненко, що отримала поранення під час обстрілу вокзалу у Краматорську. Про це 3 вересня повідомила пресслужба міськради.

"Цьогорічний марафон у Львові має особливий акцент. У ньому беруть участь наші Герої на протезах, на  візочка. А це надзвичайно сильний приклад силі волі і духу. Багато людей прийшло на марафон, щоб саме їх підтримати і подякувати», - прокоментував захід заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Спеціальну дистанцію на півмарафоні протяжністю 70 м пробігли наші Герої-захисники, які отримали поранення на фронті. Всього було 15 учасників, серед яких 12-ти річна Яна Степаненко, яка втратила обидві ноги під час обстрілу вокзалу у Крематорську.

"Я лише нещодавно стала на бігові протези, а зазвичай ходжу на звичайних. Тому лише вчуся бігати, трохи страшно, бо ще не звикла. Та хочу підтримати дітей, які теж втратили ноги і не можуть бігати. Хочу, щоб вони побачили мій вчинок і сказали собі: «Так! Я теж це зможу! Я теж зможу бігати!», - сказала Яна Степаненко.

Як пояснив Олександр Кобзарев, СЕО благодійного фонду UNBROKEN, у рамках марафону збирають кошти на відкриття у Львові першого спеціалізованого реабілітаційного відділення для дітей.

Загалом у заході взяли участь близько 1800 учасників-аматорів та 65 спортсменів, адже в рамках події відбувалися два чемпіонати України – на дистанціях 21 і 5 км. За їх результатами буде формуватися збірна України на Чемпіонат світу, що відбудеться 1 жовтня у Ризі.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті