Дітей із Кремінського району Луганщини "єдинороси" вивозять у Краснодарський край РФ разом із батьками

Дітей із Кремінського району (після адмінреформи увійшов до Сєвєродонецького) Луганської області вивозять в Анапу (Краснодарський край РФ) разом із батьками за активного сприяння партії "Единая Россия". Про це повідомила одна з керівників партії Анна Кузнєцова, - пишуть окупаційні ЗМІ 15 травня.

"Група дітей разом із батьками із селища міського типу Красноріченське Кремінського району за підтримки партії "Единая Россия" вирушила на відпочинок до Анапи", – ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що дітей з окупованого екс-Троїцького району Луганщини готуються вивезти в Орловську область РФ.

Раніше також повідомлялося, що росіяни на Луганщині "паспортизують" 14-річних дітей, змушують брати участь у святкуванні 9 травня і продовжують депортувати.

З посиланням на главу ОВА повідомлялось, що на Луганщині лікарі за дорученням окупантів продовжують знаходити в дітей "хвороби", щоб депортувати їх "на лікування" в росію.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті