"Ділки" з Черніговщини та Полтавщини "врізалися" у трубопровід та відкачали нафти на 500 тисяч гривень

Мешканці Чернігівщини та Полтавщини "врізалися" в трубопровід для викрадення нафти. Про це повідомляє МВС України у своєму телеграм-каналі 1 вересня.

"Ділки здійснювали забір нафти крапельним способом, який фактично не фіксує падіння тиску в трубопроводі. Від місця «врізки» зловмисники проклали під ґрунтом відвід загальною протяжністю близько 5 км", - зазначається у повідомленні.

Також у МВС додали, що за один раз зловмисники викрадали до 12 кубічних метрів сировини, яку надалі збували нафтобазам та різним комерційним структурам.  В результаті отримали понад 500 тис. грн прибутку.

Наразі пʼятьом учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру.

Нагадаємо, що в Україні відкрили нове родовище на мільярд кубометрів газу.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті