Детонація гранатомета на виставці у Чернігові: травмувалися четверо дітей та троє дорослих

Через детонацію гранатомета на вистаці у Чернігові травмувалися четверо дітей та троє дорослих. Одна дитина у важкому стані, - пише "Суспільне".

Стало відомо, що РПГ тримав і натискав на курок (внаслідок чого зброя і спрацювала) 10-річний хлопчик. Його оглушило, нині він з мамою та 12-річним братом у травмпункті, їх оглядають лікарі.

Ще одна дитина в реанімації.

Як повідомила речниця поліції області Наталія Слабеняк, цю справу буде розслідувати ДБР. Разом з тим, пресслужба Чернігівської міської ради повідомляє у своєму Телеграм-каналі, що міськрада не давала дозволу на проведення виставки боєприпасів.
Ситуацію також прокоментував начальник Чернігівської ОВА. З його слів, дворічний хлопчик у важкому стані.

"Троє дітей постраждали. Зокрема дворічний хлопчик перебуває в тяжкому стані. Усім надається вся необхідна кваліфікована медична допомога".

З його слів, наразі триває обстеження місця подій та з'ясування походження небезпечних експонатів. На місці працюють слідчі.

Окрім дітей, травмувалися й дорослі (троє людей). Вони звернулися за медичною допомогу до лікарів. Є поранення і контузії.

Пізніше стало відомо про стан четвертої травмованої дитини. "Це хлопчик семи років. В нього поранена рука. Йому зробили рентген, перелому немає. Хлопцеві зашили руку", - пише видання.

Як повідомлялося, у Чернігові в історичній частині міста, на Валу, 3 вересня біля 13:30 пролунав вибух. Виявилося, що біля художнього музею проходила виставка боєприпасів, один з яких - ручний протитанковий гранатомет - здетонував і став причиною травмувань дітей.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті