Детонація гранатомета на виставці у Чернігові: травмувалися четверо дітей та троє дорослих

Через детонацію гранатомета на вистаці у Чернігові травмувалися четверо дітей та троє дорослих. Одна дитина у важкому стані, - пише "Суспільне".

Стало відомо, що РПГ тримав і натискав на курок (внаслідок чого зброя і спрацювала) 10-річний хлопчик. Його оглушило, нині він з мамою та 12-річним братом у травмпункті, їх оглядають лікарі.

Ще одна дитина в реанімації.

Як повідомила речниця поліції області Наталія Слабеняк, цю справу буде розслідувати ДБР. Разом з тим, пресслужба Чернігівської міської ради повідомляє у своєму Телеграм-каналі, що міськрада не давала дозволу на проведення виставки боєприпасів.
Ситуацію також прокоментував начальник Чернігівської ОВА. З його слів, дворічний хлопчик у важкому стані.

"Троє дітей постраждали. Зокрема дворічний хлопчик перебуває в тяжкому стані. Усім надається вся необхідна кваліфікована медична допомога".

З його слів, наразі триває обстеження місця подій та з'ясування походження небезпечних експонатів. На місці працюють слідчі.

Окрім дітей, травмувалися й дорослі (троє людей). Вони звернулися за медичною допомогу до лікарів. Є поранення і контузії.

Пізніше стало відомо про стан четвертої травмованої дитини. "Це хлопчик семи років. В нього поранена рука. Йому зробили рентген, перелому немає. Хлопцеві зашили руку", - пише видання.

Як повідомлялося, у Чернігові в історичній частині міста, на Валу, 3 вересня біля 13:30 пролунав вибух. Виявилося, що біля художнього музею проходила виставка боєприпасів, один з яких - ручний протитанковий гранатомет - здетонував і став причиною травмувань дітей.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті