Держдеп США засудив нову ядерну риторику путіна

Державний департамент США засудив заяву Путіна про можливе переміщення тактичної ядерної зброї РФ на територію Білорусі. Про це 27 березня повідомляє "Укрінформ" із посиланням на заступника прес-секретаря Держдепартаменту США Ведант Пател.

"Ми засуджуємо такі заяви. Це останній приклад безвідповідальної ядерної риторики, яку ми бачили з боку Росії", - зазначив він.

За словами Патела, росія залишається єдиною країною, яка прагне так підірвати стратегічну стабільність у Європі. Також росіяни показують прагнення завдавати шкоди контролю над озброєннями.

"Рішення Москви призвело до припинення дії Договору РСМД у 2019 році, а нещодавно Росія заявила про призупинення участі в Договорі СНО-ІІІ", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ООН обговорить плани РФ щодо розміщення ядерної зброї в Білорусі.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті