Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Верховна Рада сьогодні, 6 лютого, підтримала поправки до законопроєкту №10062 про створення єдиного електронного реєстру військовозобов'язаних і автоматичне отримання статусу Учасника бойових дій (УБД). Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Перегляд рішення по №10062 - щодо реєстрів для військового обліку (виправлено 6-ть пунктів)", - написав він.
Таким чином, тепер законопроект може бути підписаний головою парламенту та переданий на підпис президента.
Як повідомлялося, депутати Верховної Ради ще 16 січня ухвалили закон №10062 про створення єдиного електронного реєстру військовозобов'язаних і автоматичне отримання статусу Учасника бойових дій (УБД).
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту