Депутату "Слуги народу" Маріковському повідомили про підозру за недостовірне декларування криптовалюти

Депутату Верховної ради від партії "Слуга народу" Олександру Маріковському повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації. Про це повідомляє НАБУ в Телеграм 31 січня.

"НАБУ і САП повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації за 2020 рік чинному народному депутату України. За даними слідства, у 2020 році народний обранець задекларував криптовалюту ринковою вартістю понад 24 млн грн, яка начебто належала йому ще з 2019 року. Разом з тим, НАБУ і САП з’ясували, що зазначений нардепом криптовалютний гаманець насправді ніколи йому не належав, а транзакції з придбання зазначеної у щорічній декларації криптовалюти здійснювались громадянами іншої держави, які не мають жодного відношення до суб’єкта декларування", - пише НАБУ.

Як уточнює "Дзеркало тижня", мова йде про народного депутата від партії "Слуга народу" Олександра Маріковського.

НАБУ зазначає, що успішному розслідуванню кримінального провадження сприяла ефективна співпраця з компетентними органами США в межах міжнародної правової допомоги. 

"Національне бюро принагідно висловлює вдячність посольству США та партнерам за навчання детективів передовим методикам крипторозслідувань, які сприяють викриттю подібних правопорушень", - пише відомство.

Раніше повідомлялось, що в Україні повернулося обов'язкове декларування для чиновників – Зеленський підписав указ.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті