В Україні повертається обов'язкове декларування для чиновників – Зеленський підписав указ

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає повернення електронного декларування для чиновників та відкриття доступу до декларацій. Про це йдеться на сайті Верховної Ради 10 жовтня.

Закон очікував на підпис президента з 20 вересня, коли Рада ухвалила оновлений проєкт закону, який передбачав не лише відновлення обов’язкового електронного декларування, а й відкриття доступу до реєстру декларацій.

Нагадаємо, що електронне декларування для урядовців скасували після початку повномасштабної війни РФ проти України.

Верховна Рада 5 вересня поточного року прийняла в цілому законопроєкт №9534 про відновлення електронного декларування для чиновників, але реєстр буде відкрито за рік.

Українці лише за добу зібрали понад 25 тисяч підписів під петицією з вимогою до президента накласти вето на законопроєкт №9534 та повернути його до парламенту, щоб відкрити реєстр майнових декларацій чиновників.

12 вересня Зеленський ветував закон про відновлення обов’язкового електронного декларування доходів та майна чиновників, який зберігав закритість реєстру ще на рік.

Як повідомлялося, 20 вересня Верховна Рада схвалила виправлений закон про відновлення е-декларування.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті