Депутат Держдуми запевняє, що на окупованих територіях України призову до ЗС РФ не буде, а російський закон свідчить про протилежне

Призов на військову службу на окупованих РФ територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей поки що не здійснюватиметься. Про це сьогодні заявив голова комітету Держдуми з оборони Андрій Картаполов, - пишуть російські ЗМІ.

"З цих регіонів не буде здійснюватися призов поки що до особливого розпорядження, і туди не направлятимуть строковиків, які призвані з інших регіонів", - пообіцяв він.

До питання про можливість призову на "нових (окупованих - "ОстроВ") територіях можна буде повернутися, "коли настане нормальна обстановка", - запевнив російський депутат 

Тим часом, згідно з федеральними конституційними законами про так званий "вступ" захоплених російською армією регіонів до складу РФ, призов на військову службу нібито російських громадян, які проживають у них, має проводитися починаючи з 2023 року.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті