Депутат Держдуми запевняє, що на окупованих територіях України призову до ЗС РФ не буде, а російський закон свідчить про протилежне

Призов на військову службу на окупованих РФ територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей поки що не здійснюватиметься. Про це сьогодні заявив голова комітету Держдуми з оборони Андрій Картаполов, - пишуть російські ЗМІ.

"З цих регіонів не буде здійснюватися призов поки що до особливого розпорядження, і туди не направлятимуть строковиків, які призвані з інших регіонів", - пообіцяв він.

До питання про можливість призову на "нових (окупованих - "ОстроВ") територіях можна буде повернутися, "коли настане нормальна обстановка", - запевнив російський депутат 

Тим часом, згідно з федеральними конституційними законами про так званий "вступ" захоплених російською армією регіонів до складу РФ, призов на військову службу нібито російських громадян, які проживають у них, має проводитися починаючи з 2023 року.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті