Депутат Держдуми РФ погрожує відібрати у США Аляску, натякає і на втрату Техасу

Депутат російської Держдуми Сергій Миронов пригрозив відібрати у США Аляску та натякнув на втрату штату Техас. Про це він написав у соцмережі Х.

"Ви хотіли новий світопорядок? Отримайте, розпишіться. Венесуела приєднує до себе 24-й штат - Гайана-Ессекібо. Це відбувається просто під носом у колись великого гегемона США. Залишилося Мексиці повернути Техас і решту. Пора американцям подумати про своє майбутнє. А ще про Аляску", - написав Миронов.

Нагадаємо, що президент Венесуели оголосив про анексію частини території Гаяни, багатої на нафту. У відповідь влада Гаяни привела збройні сили країни у стан повної боєготовності, а сусідня Бразилія заявила, що розгортає війська вздовж кордону з Венесуелою.

Як повідомлялося, депутат Держдуми РФ Затулін погрожує країнам Балтії війною.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті