Депутат Державної думи Мілонов пропонує визнати екстремістами подружжя, яке не хоче мати дітей  

Депутат Державної думи Віталій Мілонов пропонує визнати екстремістами подружжя, яке не хоче мати дітей. Його слова цитують російські ЗМІ. 

Депутат обурений так званим "рухом чайлдфрі".

"Це (визнати екстремізмом - "ОстроВ") варто зробити за аналогією із забороною ЛГБТ. Пропаганда правильності небажання мати дітей неприпустима. Чоловіків, які дотримуються такої ідеології, варто вважати гомосеками", - заявив він.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті