Декілька безпілотників атакували нафтопереробний завод у Краснодарському краї - росЗМІ

Декілька безпілотників спробували атакувати Ільський НПЗ у Краснодарському краї, усі вони були начебто збиті. Про це повідомляють російські ЗМІ 28 травня.

Зазначається, що частина уламків упала на території заводу, проте інфраструктура підприємства не постраждала.

"Пошкодження інфраструктури НПЗ не сталося, задимлення, що виникло, оперативно ліквідували чергові служби заводу. Постраждалих немає", – йдеться в заяві оперативного штабу регіону.

Як повідомлялося раніше, біля кордону РФ із Латвією та Білоруссю вранці 27 травня дрони-камікадзе атакували нафтоперекачувальну станцію "Транснефти".

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті