Біля кордону РФ із Латвією та Білоруссю дрони-камікадзе атакували нафтоперекачувальну станцію "Транснефти"

Біля кордону РФ із Латвією та Білоруссю вранці 27 травня дрони-камікадзе атакували нафтоперекачувальну станцію "Транснефти". Про це повідомляє в Телеграм "Радіо Свобода".

"Рано вранці в Псковській області вибухнула адміністративна будівля нафтопроводу. Про це повідомив губернатор регіону Михайло Ведерніков. Вибух стався біля села Литвинове, недалеко від кордону з Латвією і Білоруссю. За словами Ведернікова, будівля зазнала пошкоджень, постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.  

Пізніше Ведерніков уточнив, що, за попередньою версією, будівлю атакували два безпілотники.

За інформацією телеграм-каналу "База", два дрони-камікадзе атакували нафтоперекачувальну станцію "Транснефти". Унаслідок вибухів пошкоджено фасади та скління трьох адміністративних будівель.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті