Біля кордону РФ із Латвією та Білоруссю дрони-камікадзе атакували нафтоперекачувальну станцію "Транснефти"

Біля кордону РФ із Латвією та Білоруссю вранці 27 травня дрони-камікадзе атакували нафтоперекачувальну станцію "Транснефти". Про це повідомляє в Телеграм "Радіо Свобода".

"Рано вранці в Псковській області вибухнула адміністративна будівля нафтопроводу. Про це повідомив губернатор регіону Михайло Ведерніков. Вибух стався біля села Литвинове, недалеко від кордону з Латвією і Білоруссю. За словами Ведернікова, будівля зазнала пошкоджень, постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.  

Пізніше Ведерніков уточнив, що, за попередньою версією, будівлю атакували два безпілотники.

За інформацією телеграм-каналу "База", два дрони-камікадзе атакували нафтоперекачувальну станцію "Транснефти". Унаслідок вибухів пошкоджено фасади та скління трьох адміністративних будівель.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті