Данилов: РНБО розробила інструкцію на випадок ядерного удару росії

Апарат РНБО розробив детальну інструкцію для громадян на випадок застосування росією тактичної ядерної зброї. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов у коментарі "Радіо Свобода".

За його словами, РНБО має намір найближчими днями «її максимально оприлюднити».

Також він сказав, що можливе використання РФ ядерної зброї не зупинить Україну в обороні її територій.

«Якщо не буде відповіді світової спільноти, країн НАТО на таку зухвалу атаку (якщо вона, не дай Боже, відбудеться), це не значить, що ми не будемо боронити свою землю. Нас зупинити не може ніхто: ні Путін, ні його війська. І це вже було неодноразово доведено», - каже Данілов.

Нагадаємо, що путін 21 вересня заявив, що росія готова використовувати «всі наявні засоби» для захисту «своїх територій». При цьому «своїми» росія також вважає окуповані території України.

Байден звинуватив Путіна у «відкритих ядерних погрозах Європі». У Білому домі не спостерігають готовності росії до застосування ядерної зброї. Водночас США кажуть, що докладно пояснили Москві «катастрофічні наслідки», з якими вона зіткнеться.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті