Данія хоче навчити українських військових розмінуванню суходолу та моря

Данія збирається навчити військових ЗСУ розмінування на суші та морі, а також як використовувати артилерійські установки Caesar. Про це 20 березня повідомляє видання Berlingske з посиланням на виконувача обов'язків міністра оборони країни Троельса Лунда Поульсена.

"Існує велика потреба в навчанні українських солдатів і підтримці захисту України від атак росії, що тривають. Данія тренувала українських військових як до, так і після вторгнення РФ. Таким чином, ми також можемо зробити свій внесок завдяки великому досвіду місії ЄС", - заявив він.

У рамках місії військової допомоги Євросоюзу Україні данці можуть узяти на себе навчання українських солдатів розмінуванню на суші та в морі. Також наших воїнів навчать використання САУ Caesar, які Данія планує передати ЗСУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Данія виділила новий пакет військової допомоги Україні з ракетами для ППО і роботами.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті