Данія хоче навчити українських військових розмінуванню суходолу та моря

Данія збирається навчити військових ЗСУ розмінування на суші та морі, а також як використовувати артилерійські установки Caesar. Про це 20 березня повідомляє видання Berlingske з посиланням на виконувача обов'язків міністра оборони країни Троельса Лунда Поульсена.

"Існує велика потреба в навчанні українських солдатів і підтримці захисту України від атак росії, що тривають. Данія тренувала українських військових як до, так і після вторгнення РФ. Таким чином, ми також можемо зробити свій внесок завдяки великому досвіду місії ЄС", - заявив він.

У рамках місії військової допомоги Євросоюзу Україні данці можуть узяти на себе навчання українських солдатів розмінуванню на суші та в морі. Також наших воїнів навчать використання САУ Caesar, які Данія планує передати ЗСУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Данія виділила новий пакет військової допомоги Україні з ракетами для ППО і роботами.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті