Данілов анонсував "важливе рішення" РНБО щодо мобілізації обмежено придатних

Важливе рішення, яке дозволить врегулювати в Україні питання щодо мобілізації обмежено придатних до служби, має ухвалити Рада національної безпеки та оборони (РНБО) сьогодні, 1 вересня. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону.

"Є в наших нормативно-правових документах термін – придатний або умовно придатний, – сказав Данілов. – Треба дати тлумачення, хто такий умовно придатний, де люди, які мають такий припис у своїх документах, можуть використовуватися".

Секретар РНБО заявив, що коли такі люди потрапляють у ті чи інші частини з умовною придатністю, є певні процеси у командирів.

"Тому для того, щоб закрити це питання раз і назавжди, рішенням Ради нацбезпеки і оборони дано доручення розтлумачити цей документ, щоб не було подвійного-потрійного трактування цієї норми", - зазначив Данілов і додав, що сьогодні це питання рішенням РНБО буде вирішено і "не буде жодних подвійних тлумачень цих документів".

"Це законодавчі зміни", - констатував секретар РНБО.

Раніше повідомлялось, що у "Слузі народу" хочуть екстрадувати додому військовозобов'язаних, що незаконно покинули країну.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті