Дані військовозобов'язаних, які перебувають за кордоном, уточнюватимуть через електронний кабінет

Кабінет міністрів погодив реалізацію експериментального проєкту з уточнення облікових даних призовників, військовозобов'язаних і резервістів, які постійно або тимчасово перебувають за кордоном. Відповідну постанову від 17 травня 2024 р. № 565 опубліковано на сайті уряду.

Згідно з документом, Міністерство оборони зобов'язане протягом двох місяців із дня набрання чинності постановою забезпечити можливість уточнення облікових даних призовників, військовозобов'язаних, резервістів, які постійно або тимчасово перебувають за кордоном засобами електронного кабінету відповідно до порядку, затвердженого цією постановою.

Як повідомлялося, у суботу, 18 травня, набув чинності Закон про мобілізацію (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку).

Також повідомлялося, що Кабмін зобовязав закордонні дипустанови займатися поверненням військовозобов'язаних в Україну. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті