"Далеко від батьків і дому": росіяни вивозять старшокласників із Рубіжного та Лисичанська до Татарстану під виглядом "підготовки до складання державного іспиту"

Старшокласників з окупованих Рубіжного та Лисичанська Луганської області росіяни вивозять без батьків до Татарстану під виглядом "підготовки до складання єдиного державного іспиту". Про це повідомили окупаційні ЗМІ 29 січня.

Окупанти заявляють, що "одинадцятикласники з Лисичанська та Рубіжного завершать середню освіту в Єлабузі". "За підтримки Уряду Татарстану, Міністерства освіти республіки та особисто віцепрем'єра Євгена Варакіна, 50 майбутніх випускників шкіл зможуть закінчити навчання і підготуватися до складання Єдиного державного іспиту в місті Єлабуга", - пишуть ЗМІ.

Зазначається, що до Татарстану вирушать 45 дітей із Рубіжного та 5 із Лисичанська.

"Підлітки будуть забезпечені всіма необхідними умовами - комфортним житлом, харчуванням та одягом. Спеціально для них розроблено програму, що дає змогу адаптуватися до нових умов життя далеко від батьків і дому", - обіцяють окупанти.

Вони пишуть, що дітей з окупованих міст і торік було вивезено до Татарстану, де їх зрештою і залишили.

Раніше "ОстроВ" писав про викрадення дітей з окупованої Луганщини: злочин росіян, який практично неможливо задокументувати.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті