"Далеко від батьків і дому": росіяни вивозять старшокласників із Рубіжного та Лисичанська до Татарстану під виглядом "підготовки до складання державного іспиту"

Старшокласників з окупованих Рубіжного та Лисичанська Луганської області росіяни вивозять без батьків до Татарстану під виглядом "підготовки до складання єдиного державного іспиту". Про це повідомили окупаційні ЗМІ 29 січня.

Окупанти заявляють, що "одинадцятикласники з Лисичанська та Рубіжного завершать середню освіту в Єлабузі". "За підтримки Уряду Татарстану, Міністерства освіти республіки та особисто віцепрем'єра Євгена Варакіна, 50 майбутніх випускників шкіл зможуть закінчити навчання і підготуватися до складання Єдиного державного іспиту в місті Єлабуга", - пишуть ЗМІ.

Зазначається, що до Татарстану вирушать 45 дітей із Рубіжного та 5 із Лисичанська.

"Підлітки будуть забезпечені всіма необхідними умовами - комфортним житлом, харчуванням та одягом. Спеціально для них розроблено програму, що дає змогу адаптуватися до нових умов життя далеко від батьків і дому", - обіцяють окупанти.

Вони пишуть, що дітей з окупованих міст і торік було вивезено до Татарстану, де їх зрештою і залишили.

Раніше "ОстроВ" писав про викрадення дітей з окупованої Луганщини: злочин росіян, який практично неможливо задокументувати.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті