"Чиновникам" окупаційних "адміністрацій" з Лиману та Мангуша загрожує 10 років ув'язнення

Двом громадянам, які очолювали підрозділи окупаційних "адміністрацій", заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура у Facebook 7 листопада.

"У червні 2022 року мешканець смт Мангуш Маріупольського району перейшов на бік представників квазіреспубліки й обійняв псевдопосаду "першого заступника голови адміністрації Першотравневого району днр", - зазначається у повідомленні.

Так званий "чиновник" координує діяльність комітету економіки, відділи ЖКГ, дорожнього будівництва та транспорту. Крім того, за відсутності голови "адміністрації" так званий заступник виконує його обов’язки.

"Інший чоловік погодився на пропозицію окупантів й став "начальником відділу цивільної оборони та надзвичайних ситуацій адміністрації м. Красний Лиман днр", - розповіли про другого колаборанта у прокуратурі.

Він відповідав за укомплектування особовим складом "підрозділів цивільної оборони", розпоряджався фондом захисних споруд і контролював будівництво. Чоловік моніторив стан радіаційної та хімічної обстановки, перевіряв організації й установи на дотримання вимог режиму секретності, збереження "державної таємниці".

Після деокупації населеного пункту українськими захисниками підозрюваний втік на захоплену росіянами територію.

Наразі обидва підозрювані перебувають у розшуку, ім загрожує 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років, з конфіскацією майна.

Як повідомлялось раніше, СБУ затримала колаборанток з "управління соцполітики РФ", яке діяло в окупованому Херсоні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті