ПВК "Вагнера" по другому колу почала вербувати зеків для війни проти України. Приїхали у колонію до Навального

ПВК "Вагнера" для війни проти України почала по другому колу вербувати зеків російських колоній. Про це повідомляє "Верстка" з посиланням на "Русь сидящую".

Вербувальники за останній тиждень побували щонайменше у чотирьох колоніях, де вже проводили вербування в першу хвилю.

У тому числі, у пошуках найманців "вагнерівці" приїхали до колонії суворого режиму у селищі Мелехово Володимирської області, де відбуває покарання Олексій Навальний.

"Приїхав прокурор, співробітник адміністрації Володимирської області, лікарі, а також були присутні представники адміністрації колонії. Відбирали людей віком до 50 років, реально фізично більш-менш здорових... Під відеозапис фіксували згоду: "Щоб потім ваші дружини та мами нам мізки не відстрілювали", - розповів активіст "Руси сидящей".

З ВК-6 у Володимирській області вирушити в Україну погодилися 75 людей.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті