ПВК "Вагнера" по другому колу почала вербувати зеків для війни проти України. Приїхали у колонію до Навального

ПВК "Вагнера" для війни проти України почала по другому колу вербувати зеків російських колоній. Про це повідомляє "Верстка" з посиланням на "Русь сидящую".

Вербувальники за останній тиждень побували щонайменше у чотирьох колоніях, де вже проводили вербування в першу хвилю.

У тому числі, у пошуках найманців "вагнерівці" приїхали до колонії суворого режиму у селищі Мелехово Володимирської області, де відбуває покарання Олексій Навальний.

"Приїхав прокурор, співробітник адміністрації Володимирської області, лікарі, а також були присутні представники адміністрації колонії. Відбирали людей віком до 50 років, реально фізично більш-менш здорових... Під відеозапис фіксували згоду: "Щоб потім ваші дружини та мами нам мізки не відстрілювали", - розповів активіст "Руси сидящей".

З ВК-6 у Володимирській області вирушити в Україну погодилися 75 людей.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті