«Чванливі клерки» від «Единой России» погрозами змушують «ветеранів СВО» відмовитися від участі у виборах до парламенту Туви - депутат

Учасників війни проти України, які повірили Путіну і вирішили піти у владу, погрозами змушують відмовитися від участі в праймеріз «Единой России» - депутат ГД РФ

Учасників війни проти України, які повірили Путіну і вирішили піти у владу, погрозами змушують відмовитися від участі в праймеріз «Единой России». Про це написав заступник голови Державної думи РФ Шолбан Кара-оол у себе в Телеграм.  

Депутат повідомив, що військовослужбовці з Туви, які повернулися з України, захотіли балотуватися до парламенту республіки, проте зіткнулися з погрозами неназваних осіб.

«Глава держави поставив завдання, і ми зобов'язані підтримати їхню [окупантів “СВО”] участь у суспільно-політичному житті країни», - нагадав Шолбан Кара-оол.

«Тому я б хотів застерегти від помилки деяких молодих осіб у піджаках, які дзвонять бійцям СВО, погрожуючи видати їм вовчий білет, якщо вони не знімуть свої імена з праймеріз “Единой России”. Тих, хто повернувся з полів битв... не можна розчаровувати чванством клерків на місцях і тим паче погрозами", - натякнув він, що знає, від кого йдуть погрози.

Як повідомлялося раніше, Путін заявив, що учасники агресії проти України мають стати «елітою» російського суспільства.

 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті