«Чванливі клерки» від «Единой России» погрозами змушують «ветеранів СВО» відмовитися від участі у виборах до парламенту Туви - депутат

Учасників війни проти України, які повірили Путіну і вирішили піти у владу, погрозами змушують відмовитися від участі в праймеріз «Единой России» - депутат ГД РФ

Учасників війни проти України, які повірили Путіну і вирішили піти у владу, погрозами змушують відмовитися від участі в праймеріз «Единой России». Про це написав заступник голови Державної думи РФ Шолбан Кара-оол у себе в Телеграм.  

Депутат повідомив, що військовослужбовці з Туви, які повернулися з України, захотіли балотуватися до парламенту республіки, проте зіткнулися з погрозами неназваних осіб.

«Глава держави поставив завдання, і ми зобов'язані підтримати їхню [окупантів “СВО”] участь у суспільно-політичному житті країни», - нагадав Шолбан Кара-оол.

«Тому я б хотів застерегти від помилки деяких молодих осіб у піджаках, які дзвонять бійцям СВО, погрожуючи видати їм вовчий білет, якщо вони не знімуть свої імена з праймеріз “Единой России”. Тих, хто повернувся з полів битв... не можна розчаровувати чванством клерків на місцях і тим паче погрозами", - натякнув він, що знає, від кого йдуть погрози.

Як повідомлялося раніше, Путін заявив, що учасники агресії проти України мають стати «елітою» російського суспільства.

 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті